Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
Máte pocit, že po sexuálnom akte Vaša partnerka prejavuje známky, že jej prežívanie nie je ako ste očakávali? Niekedy zdanie klame a niekedy nie. Môžete sa poradiť. Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.
Máte problém, že napriek tomu, že by ste to čakali, nedochádza k erekcii? Alebo dochádza k nedostatočnej erekcii, či erekcia trvá kratšie než dosiahnete vyvrcholenie? Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.
Stáva sa, že i skúsený partner môže predčasne ejakulovať. Buď vo vagíne a to skôr než by si sám prial, alebo skôr než príde ku styku. Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.
Napriek erekcii, i vzrušenie sú partneri, ktorí nedokážu dosiahnuť vyvrcholenie. príčinu je ťažké hľadať, ale nie nemožné. Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.
Stáva sa Vám, že sa správanie partnerky zmenilo, že Vaše očakávanie nekorešsponduje s predstavou partnerky? Skúsime nájsť príčinu. Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.
Máte odlišné predstavy o nežnost počas intímneho styku? Vaše hranice tolerancie sa zmenili alebo Váš partner sa začal prejavovať viac násilnicky? problém môže byť závažný a niekedy nebezpečný. Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.
Už to nie je ako kedysi? Čo sa zmenilo? Nebaví Vás sex alebo Vášho partnera? Spolužitie má svoj vývoj, a časo je potrebná zmena i v detailoch, len ju treba identifikovať. Ak potrebujete poradiť v oblasti sexuálnych problémov stačí ak si vyberiete VIP členstvo zdarma na 15 dní alebo niektorý z poplatnených balíčkov a napíšete správu sexuológovi.
0 Témy 0 odpovede Bez príspevkov.

Kto je online

Celkovo užívateľov online :: 0 členov a 846 hostí Prítomný
Legenda:  Administrátor Globálny Moderátor Moderátor Trestanec Užívateľ Hosť
  • Celkom príspevkov: 0 | Celkom tém: 0
  • Celkom sekcií: 1 | Celkom kategórií: 7
  • Dnes založené: 0 | Včera založené: 0
  • Dnes celkom odpovedí: 0 | Včera celkom odpovedí: 0
Čas vytvorenia stránky: 5.962 sekúnd

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie