Horoskop

Horoskop (6)

HOROSKOP ZIMA 2017/2018- BUDE HORÚCO

Napísal(a)
Zverejnené v Horoskop
piatok, 13 október 2017

Ak sa riadite hviezdami a zaujíma vás, čo vám táto zima prinesie v intímnej sfére, tu je horoskop na nastávajúce zimné mesiace. A keďže k dlhým zimným večerom patrí aj dobrá kniha, prinášame vám pár tipov na „povinnú“ literatúru s nádychom erotiky.

SEXI LETO 2017 PODĽA HVIEZD

Napísal(a)
Zverejnené v Horoskop
piatok, 05 máj 2017

Leto je takmer tu a so zvyšujúcimi sa teplotami sa úmerne stenčujú (a skracujú) vrstvy oblečenia. Čo prinesie, čo môžeme očakávať? Tu je horoskop na horúce letné mesiace.  

HVIEZDNY HOROSKOP NA JESEŇ/ZIMU 2016

Napísal(a)
Zverejnené v Horoskop
štvrtok, 06 október 2016

Horúce dni, kedy sme zhadzovali oblečenie, sú definitívne preč. Dni sú čoraz kratšie a sychravejšie a nízke teploty nás nútia utekať čo najrýchlejšie do tepla. A zimné večery pri sviečkach či pod dekou priam nabádajú na posteľné dobrodružstvá. Čo nás čaká?  

Sexi horoskop na leto 2016

Napísal(a)
Zverejnené v Horoskop
streda, 01 jún 2016

Letné mesiace sa neodmysliteľne spájajú s dovolenkou. Horúce dni, kedy sa teploty šplhajú k exotickým tridsiatkam nútia zhadzovať čoraz viac oblečenia a odhaliť viac ako obvykle. Opálené sexi telá predvádzame na kúpaliskách či plážach a chuť na flirtovanie neutícha ani po západe slnka, sexuálny náboj priam visí vo vzduchu.  

Láska a vášeň podľa hviezd v roku 2016

Napísal(a)
Zverejnené v Horoskop
utorok, 29 december 2015

Rok 2015 sa pomaly chýli ku koncu a mnohí z nás bilancujú čo dobré či zlé nám priniesol. Na druhej strane už teraz sme zvedaví, čo nám prinesie ten nasledujúci. Rodina, kariéra, vzťahy a láska, to sú hlavné oblasti, ktoré nás zaujímajú. Niekedy sa po odpovede utiekame k veštici alebo siahame po jednoduchšej alternatíve - horoskopoch, ktoré nás môžu nasmerovať novým smerom. 

Sex a vášeň podľa hviezd

Napísal(a)
Zverejnené v Horoskop
streda, 06 máj 2015

Všetko je vo hviezdach, alebo nie? Medzi nami sa nájde mnoho tých, ktorí doslova nevyjdú z domu skôr ako si prečítajú svoj denný horoskop. Iní sa hviezdami doslova riadia a „radia“ sa s nimi pred každým vážnejším rozhodnutím. Nech už však veríte horoskopom alebo sa z nich skôr vysmievate, prinášame vám horoskop z iného súdka- erotický. Nájdete sa v ňom aj vy? 

 

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie