Zločiny z Vášne

Napísal(a) 
Zverejnené v Erotické filmy
piatok, 13 apríl 2018
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Zločiny z Vášne www.birthmoviesdead.com

Žena vede dvojí život: ve dne je módní návrhářkou, v noci prostitutkou. Fanatický kněz tvrdí, že ji chce zachránit, ve skutečnosti je ale duševně nemocný a chce ji zničit

Ďaľšie informácie

  • Prierez tvorby: Kathleen Turner - Filmovou kariéru Kathleen zahájila v roce 1981 a to hned hlavní roli ve snímku V ŽÁRU VÁŠNĚ, kde si zahrála s Williamem Hurtem. Film měl úspěch a Kathleen tak na sebe docela slušně upozornila a byla obsazena do komedie po boku Stevea Martina MUŽ SE DVĚMA MOZKY. Pak přišel rok 1984 a s ním její první velký úspěch – dobrodružná komedie HONBA ZA DIAMANTEM. Film režíroval tehdy neznámý Robert Zemeckis a Kathleen se tam měla objevit spolu s Michalem Douglasem a Dannym De Vitem – vypadalo to na další průměrný snímek, ale překvapivě se z toho stal hit a z Kathleen prvotřídní filmová hvězda. V roce 1985 se objevila v pokračování Honby za diamantem s názvem HONBA ZA KLENOTEM NILU, což už nedosahovalo kvalit prvního dílu, ale u diváků film opět zabodoval. Pak následovalo drama ČEST RODINY PRIZZIŮ, kde si Kathleen zahrála s Jackem Nicholsonem a byla za svůj výkon oceněna Zlatým glóbem. V roce 1986 ztělesnila svou zřejmě životní roli ve velmi úspěšné romantické komedii Francise Forda Coppoly PEGGY SUE SE VDÁVÁ, kde si zahrála s Nicolasem Cagem a za svůj výkon byla oceněna řadou cen včetně nominace na Oscara a Zlatý glóbus. V roce 1988 si zahrála v dalším ceněném snímku – NÁHODNÝ TURISTA v roce 1989 v dalším velkém hitu – VÁLKA ROSEOVÝCH (kde se objevila opět s M. Douglasem a D. De Vitem). Bruce Davison - Měří 185 centimetrů a je ve znamení raka. Rodiče Marian E. a Clair Davidson se rozvedli, když mu byli tři roky. Nyní žije v Los Angeles. Svoji divadelní premiéru měl v roce 1968 ve hře "Tiger at the Gates" na Broadwayi. Zahrál si v divadelních hrách "The Elephant Man" a "The Glass Menagerie". V roce 1971 byl nominován na "Golden Laurel" za ztvárnění role ve filmu Jahodová proklamace (The Strawberry Statement) a získal 17. místo. V Los Angeles hrál v divadelních hrách "Streamers" a "The Normal Heart", za což v roce 1977 získal cenu "Los Angeles Drama Critics Award" a "Dram-Logue Award". V roce 1983 byl na Newyorském Shakespearovském festivalu obsazen Josephem Papem do hry "Král Richard III".
  • Štúdio: New World Pictures, China Blue Productions, Planet Productions
  • Kategória: Erotický, Thriller, Dráma
  • Čas: 1 hod 37 min
  • Réžia: Ken Russell
  • V hlavnej úlohe: Kathleen Turner Bruce Davison Anthony Perkins Annie Potts John Laughlin
  • Žáner: Erotický film
  • Rok vydania: 1984
  • Zaujímavosti: Do dvojrole Joanny Crane a Chiny Blue byla zvažována Cher. Patrich Swayze a Alec Baldwin boli zvažovaní do role Bobby Grady. V tomto filme sa objavila aj Pamela Anderson neskôr známa zo seriálu Baywatch.
Viac z tejto kategórie: « Sex a Lucía Romance X »
Pre písanie komentárov sa prihláste

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie