Sex a Lucía

Napísal(a) 
Zverejnené v Erotické filmy
piatok, 23 marec 2018
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Sex a Lucía www.wikipedia.com

Mladá servírka Lucía z restaurace v centru Madridu se po telefonu dozvídá, že její milenec, spisovatel Lorenzo Alvarez, zahynul při automobilové nehodě.

I když jejich letitý vztah rozhodně nebyl ideální, hledá dívka okamžitou úlevu v útěku na osamělý středomořský ostrůvek. Ví, že právě zde Lorenzo před šesti lety prožil krátké a vášnivé milostné vzplanutí k neznámé dívce. Sex v moři pod úplňkovým měsícem vylíčil po návratu do Madridu ve svém románu - a právě tyto pasáže Lucíu přesvědčily, že Lorenzo je tím jediným správným mužem, kterého by mohla milovat. Na ostrůvku Lucía trpce prožívá svou samotu a vzpomíná na chvíle, které prožila po milencově boku. Zároveň však naráží na Lorenzovu minulost, ve které je teprve teď schopna rozluštit dříve netušená tajemství. Začíná vnímat složité vztahy mezi pravdou, lží a spisovatelskou imaginací. Některé romány totiž obsahují kapitoly, které byly dlouho skryty nejen čtenářům, ale i očím těch, kteří bezprostředně ovlivnili jejich vznik a podobu. A navíc ani samotný spisovatel nikdy nemůže tvrdit, že ví všechno ...

Ďaľšie informácie

  • Prierez tvorby: Paz Vega: Paz Campos Trigo, jak zní hereččino skutečné jméno (Vega je příjmení přejaté od její babičky), pochází ze španělské Sevilly. Paz se herectví věnuje přibližně od svých šestnácti let: studovala žurnalistiku a přitom navštěvovala divadelní kurzy. Její první televizní příležitost se naskytla v roce 1997, kdy ztvárnila jednu z hlavních rolí v komediálním seriálu "Más que amigos" (Víc než přátelé). Ve filmu debutovala o rok později coby María ve filmu "Perdón, perdón" (Promiň, promiň). Poté následovalo ještě několik rolí, bohužel v našich končinách neznámých, jako ku příkladu v seriálech "Compañeros" (Společníci) nebo "Siete vidas" (7 životů). U nás jsme tuto sympatickou herečku mohli vidět například v dramatu režiséra Pedra Almódovara s názvem MLUV S NÍ ("Hable con ella"). Proslavila se tu ale také díky své roli krásky Isabelle, kterou stvárnila v komediálním dramatu švýcarsko-španělské koprodukce s názvem NOVO ("Novo") nebo díky roli Soni v muzikále režiséra Emília Martíneze Lázara DRUHÁ STRANA POSTELE ("El Otro lado de la cama"). Mezi velice úspěšné Paziny role však určitě také patří role Carmen v romantické snímku CARMEN: DIVOKÁ VÁŠEŇ ("Carmen") nebo role Angely v u nás neuvedeném filmu "Solo mía" (Jenom moje), za který však byla Paz poprvé nominována, a to na cenu španělských kritiků a cenu Goya, kterou jí však nakonec v roce 2002 vynesl film režiséra Julia Medema SEX A LUCÍA ("Lucía y el sexo"). Krom toho získala za tento film ještě cenu Sant Jordi za nejlepší herecký výkon.
  • Štúdio: Alicia Produce, Canal+ España
  • Kategória: dráma, erotický, romantický
  • Čas: 2 hod 8 min
  • Réžia: Julio Medem
  • V hlavnej úlohe: Paz Vega Tristán Ulloa Najwa Nimri
  • Žáner: Erotický film
  • Rok vydania: 2001
  • Zaujímavosti: Paz Vega získala za tento film následující ocenění: Nejlepší španělská herečka na cenách Sant Jordi 2001 a nejlepší herečka na cenách Ondas 2001. Cena Premios Goya 2001 a ocenění na filmovém festivalu v Cannes 2001 jako objev roku v kategorii herečka.
Naposledy zmenené piatok, 23 marec 2018
Pre písanie komentárov sa prihláste

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie