Erotické filmy

Erotické filmy (64)

Séria nezávislých epizód, ktoré majú spoločné spojenie len na samotnom pobreží. V každej epizóde zaujmú atraktívny mladí muži a ženy v posteli (na gauči, v sprche, na kuchynskom stole atď.) spolu za nezvyčajných okolností. 

Príbeh sa točí okolo Takúra Hayamiho, študenta prestupujúceho do internátnej školy St Arcadia, kde väčšiu populáciu tvoria ženy. Potom, čo bol prijatý z dôvodu jeho sexuálnej zdatnosti, Takurō prechádza do rovnakej ubytovne ako Saori Otokawa, Yuuki Miyagishi, Luli Nonomiya a Maiko Kaneda, kde Yuuki zistí, že má špeciálnu schopnosť - "Ultimate Sex Power", keď majú sex vo vani. Po poznaní Naotoovej zdatnosti chce Leona Morimoto byť súčasťou Sociálneho klubu, ktorému je vodcom, s úmyslom urobiť z neho svojho vlastného sexuálneho otroka.

 

Jorge a Andrea jsou lehkovážný milenecký pár, který se snaží aby se měli co nejlépe bez vlastního přičinění. Chtějí zbohatnout bez úsílí a v okamžiku, kdy se seznámí s mladičkou Cecílií, je to pro ně jako když vyhráli jackpot v loterii. Cecilie je nejen naivní,ale hlavně je dědičkou obrovského majetku. Plán je takový, že Jorge Cecilii svede, ožení se s ní a její bohatství jí ukradne. Avšak nic není tak jednoduché, jak se zdá...

Neobyčajná erotická zábava s neviditeľným mužom! Scott Coppolla ako mladý neúspešný herec Norman sa vďaka tajomnému karamelovému sirupu stane neviditeľným, čo ho poriadne poteší - môže si užiť poriadny sex! Neviditeľný mladík využije každú príležitosť, aby ohúril šokované dámy a zmámil ich k povoľnosti a slastnému splynutiu.

Putujúce dievča prepadne prostitúcii, len aby sa z nej stala vysoko cenená Madam. Je to netypický film na neskorý večer. Vynaliezavé spracovanie s mnohým prelínaním a prepletenými scénami. 

Nevinná kráska Gabriella sa po rozchode so svojím malomestským priateľom vyberie do Hollywoodu. Plánuje začať novú a vzrušujúcu kapitolu života. Rozhodne sa, že dobrým začiatkom bude práca v striptízovom klube. 

Jack je skutočný chrapúň, ktorý si má brať Kristy. Má zlozvyk, ktorý zahŕňa spávanie s rôznymi ženami a kradnutie ich peňazí. Dva týždne pred svadbou ho prichytí Kristi, ako má sex s ich slúžkou Rosou. Vyšlo na povrch, že sa Rose vyhrážal, aby sa s ním vyspala.

Záhadný, no dobrosrdečný tulák sa snaží pomôcť bohatej, ale nefunkčnej rodine z Malibu s ich osobnými a romantickými problémami.

Strana 1 z 8

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie