Erotické filmy

Erotické filmy (70)

Kdo by si někdy nepřál mít svého vlastního džina... obzvlášť když vypadá jako Jenna Jameson! Ta je nezbedným džinem k pomilování a každého v této tříhodinové jízdě jednoduše uchvátí. Jenna má plnou moc nad tímto dobrodružstvím s deseti nejnestoudnějšími scénami, které byly vůbec kdy natočeny! Popaste se pohledem na jejích nejlepších akcích s chlapci a dívkami! Nechte ji vlézt do lahve a vezměte si ji domů...zaručeně vám přinese potěšení.

 

Zvodná milenka je názov erotickej linky. Neuspokojených mužov obdarúva svojou fantáziou aj Gina a zvádza ich naozaj brilantne. Tak ako zviedla aj svojho terajšieho manžela Jakea, s ktorým už dnes nie je príliš šťastná. Vyčíta mu, že kvôli nemu nemohla študovať, lebo si nikdy nenašiel poriadnu prácu a navyše ho musela liečiť z rôznych závislostí. Jednoducho - Jake je pre ňu trápenie na štyri písmená. 

Paul a Marie. Milují se, žijí spolu, ale dochází ke krizi jejich sexuálního vztahu. Frustrovaná Marie se vrhá do riskantních dobrodružství s náhodnými známostmi... Neuvěřitelně otevřená sexuální zpověď režisérky Catherine Breillat. Tak otevřená, že jednu z postav musela ztvárnit pornohvězda Rocco Siffredi. Stalo se tak poprvé v dějinách světové kinematografie. Nečekaný skandál na plátnech kin. Film, který Francie oslavuje, Británie zakazuje.

Žena vede dvojí život: ve dne je módní návrhářkou, v noci prostitutkou. Fanatický kněz tvrdí, že ji chce zachránit, ve skutečnosti je ale duševně nemocný a chce ji zničit

Mladá servírka Lucía z restaurace v centru Madridu se po telefonu dozvídá, že její milenec, spisovatel Lorenzo Alvarez, zahynul při automobilové nehodě.

Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv.

Séria nezávislých epizód, ktoré majú spoločné spojenie len na samotnom pobreží. V každej epizóde zaujmú atraktívny mladí muži a ženy v posteli (na gauči, v sprche, na kuchynskom stole atď.) spolu za nezvyčajných okolností. 

Príbeh sa točí okolo Takúra Hayamiho, študenta prestupujúceho do internátnej školy St Arcadia, kde väčšiu populáciu tvoria ženy. Potom, čo bol prijatý z dôvodu jeho sexuálnej zdatnosti, Takurō prechádza do rovnakej ubytovne ako Saori Otokawa, Yuuki Miyagishi, Luli Nonomiya a Maiko Kaneda, kde Yuuki zistí, že má špeciálnu schopnosť - "Ultimate Sex Power", keď majú sex vo vani. Po poznaní Naotoovej zdatnosti chce Leona Morimoto byť súčasťou Sociálneho klubu, ktorému je vodcom, s úmyslom urobiť z neho svojho vlastného sexuálneho otroka.

 
Strana 1 z 8

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie