Kdo by si někdy nepřál mít svého vlastního džina... obzvlášť když vypadá jako Jenna Jameson! Ta je nezbedným džinem k pomilování a každého v této tříhodinové jízdě jednoduše uchvátí. Jenna má plnou moc nad tímto dobrodružstvím s deseti nejnestoudnějšími scénami, které byly vůbec kdy natočeny! Popaste se pohledem na jejích nejlepších akcích s chlapci a dívkami! Nechte ji vlézt do lahve a vezměte si ji domů...zaručeně vám přinese potěšení.

 

Zvodná milenka je názov erotickej linky. Neuspokojených mužov obdarúva svojou fantáziou aj Gina a zvádza ich naozaj brilantne. Tak ako zviedla aj svojho terajšieho manžela Jakea, s ktorým už dnes nie je príliš šťastná. Vyčíta mu, že kvôli nemu nemohla študovať, lebo si nikdy nenašiel poriadnu prácu a navyše ho musela liečiť z rôznych závislostí. Jednoducho - Jake je pre ňu trápenie na štyri písmená. 

Paul a Marie. Milují se, žijí spolu, ale dochází ke krizi jejich sexuálního vztahu. Frustrovaná Marie se vrhá do riskantních dobrodružství s náhodnými známostmi... Neuvěřitelně otevřená sexuální zpověď režisérky Catherine Breillat. Tak otevřená, že jednu z postav musela ztvárnit pornohvězda Rocco Siffredi. Stalo se tak poprvé v dějinách světové kinematografie. Nečekaný skandál na plátnech kin. Film, který Francie oslavuje, Británie zakazuje.

Žena vede dvojí život: ve dne je módní návrhářkou, v noci prostitutkou. Fanatický kněz tvrdí, že ji chce zachránit, ve skutečnosti je ale duševně nemocný a chce ji zničit

Mladá servírka Lucía z restaurace v centru Madridu se po telefonu dozvídá, že její milenec, spisovatel Lorenzo Alvarez, zahynul při automobilové nehodě.

Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv.

Nádherné české krásky si užívajú v pozaní filmového festivalu cannes. Na ulici, v izbách a v hoteloch. 

Najkrajšie dievčatá v Prahe. Niekoľko neuveriteľných DP scén. Tieto dievčatá nie sú plaché ako Američanky. Urobia hocičo len aby sa do nich vošiel ten veľký tlstý vták. 

Strana 1 z 19

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie