Erotické poviedky

Erotické poviedky (91)

Športom k sexu

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
streda, 07 marec 2018

Bolo krásne májové ráno, obloha jasná a slnko príjemne hrejivé. Bežal som po chodníku v krátkych nohaviciach a voľnom tielku. O svoje telo som sa pravidelne staral a beh som si doprial každý deň. Keďže bol víkend a slnko zvykne byť poobede veľmi silné, rozhodol som sa pre ranný beh. Len pár okruhov po okolí, nechcelo sa mi hľadať les za mestom.

Ranná sprcha

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
streda, 07 marec 2018

Z hlbokého spánku ma prebudil ostrý tón budíka. Rozlepil som oči, schmatol som do ruky mobil a stíšil ten hrôzostrašný zvuk. Neznášal som vstávanie, bez budíka by som to ani nedokázal. Boli letné prázdniny a ja som mal pokoj od vysokej školy aspoň na dva mesiace. Po celom roku som bol konečne doma. Napriek tomu som si musel natiahnuť budík, inak by som v posteli vylihoval do obedu. Pretrel som si tvár a vyteperil sa z postele.

Láska k hudbe

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
streda, 07 marec 2018

„Tak na zdravie!“ zodvihol som pohár s rumom a pozrel sa do očí mojej kamarátke Lucke. Dlho som čakal na túto chvíľu. Spolu s Luckou sme boli veľkí fanúšikovia nočných klubov a rôznych párty. Elektronická hudba, to je naše. Málokedy sme však na týchto akciách spolu, keďže bývam ďaleko v Českej republike. Táto noc však bola špeciálna. Konala sa tu dlho očakávaná akcia a Lucka sem došla až z východného Slovenska.

Lucas

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
piatok, 08 december 2017

Spálňa vyzerala podľa očakávania. Obrovská posteľ s kovanými priečeliami. Jasné, treba mať možnosti na viazanie. Nočné stolíky po stranách, pod oknom kreslo. A ďalšie dvere, logicky kúpeľňa. Nechal ju stáť v priestore, sám si sadol do kresla. Oprel sa, položil si ľavý členok na pravé koleno, našiel si trochu pohodlnejšiu polohu.

Vitaj doma

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
pondelok, 13 november 2017

Jakub jej napísal strohú sms z taxíka. Na pracovnej ceste bol celé dva týždne a najmä posledné dni nemyslel na nič iné, než ako ju konečne objíme a vybozkáva. Ani tá najluxusnejšia hotelová izba sa nikdy nevyrovná atmosfére, ktorú v ich byte vytvárala ona. S Majkou tvorili pár iba dva roky, no on už teraz vedel, že po žiadnej inej nikdy túžiť nebude. 

Má to rada na tvrdo

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
streda, 08 november 2017

"Daj mi facku." Zašepkala tým najoddanejším hlasom aký som kedy počul. Zaváhal som. Možno trochu hlúpo, možno som tým všetko pokazil. Nadýchol som sa a strelil jej rovno vedľa tých zvodne našpúlených pier. Reflexne pri tom zatvorila oči. Usmiala sa.

Nečakané stretnutie

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
štvrtok, 02 november 2017

„No tak Kaja, sedíš doma na zadku už takmer mesiac! Konečne máš pokoj od všetkých zákazov a aj tak nikam nechodíš!“ Terezin hlas na mňa kričal z telefónu, sotva som vnímala čo hovorí. Opierala som sa o zábradlie na balkóne a fajčila už tretiu cigaretu po sebe. 

Ten najlepší zo všetkých

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
štvrtok, 07 september 2017

Karinino neblahé tušenie sa splnilo. Lietadlo malo meškanie. Jej predpokladaný návrat sa tak posunul najmenej o dve hodiny.  Prstami nervózne poklepkávala po sedadle vedľa seba, ktoré na počudovanie zostalo i počas najväčšej sezóny prázdne. Pousmiala sa. V mysli jej rezonovala ešte spomienka na posledný deň, ktorý strávila s Mirom. Ich milovanie bolo sprevádzané lúčením, no o to vášnivejšie sa jeden druhému oddávali. Zostala jej sotva necelá hodina, aby sa pobalila, napriek tomu si dovolila túto malú pochabosť.

Horúce popoludnie

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
piatok, 25 august 2017

Našla Andreja, ako sa pozerá na jeden z najsledovanejších futbalových zápasov posledných dní: Manchester vs. Liverpool. Spoločnosť mu robila iba dvojročná fenka nemeckého ovčiaka Aral s hlavou položenou na operadle a ňufákom až nebezpečne sa približujúcom k syrovým krekrom. Lucia vstúpila do jeho izby a privrela dvere, aby dnu nešiel horúci vzduch. Neobvykle teplé počasie vyvrcholilo v piatok doslova páľavou a tak ich dnes sužovalo viac než 38 stupňov Celzia. 

Strana 1 z 11

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie