V akom veku je sex najlepší? To by ste určite neuhádli

Napísal(a)
Zverejnené v Blog
utorok, 24 apríl 2018

Ak si skalopevne myslíte, že najlepší sex si môže užívať mládež alebo mladé ženy a muži, tak sa šeredne mýlite!

Účinné rady pre každého muža, ako vydržať dlhšie v posteli

Napísal(a)
Zverejnené v Blog
štvrtok, 19 apríl 2018

Páni, trápi aj vás problém predčasnej ejakulácie počas intímneho styku s vašou partnerkou? Nie je to nič výnimočné, že po vniknutí do partnerky, väčšina z vás končí až príliš rýchlo. Stres, napätie, pracovné povinnosti, to všetko vplýva na psychiku. Veľa mužov túži iba po rýchlom uvoľnení. Nič zlé na tom nie je, ale každý muž "džentlmen" aj v posteli myslí nielen na seba, ale hlavne na svoju partnerku. Ak si to nechcete poštvať pri každom intímnom styku s ňou, tak si prečítajte dnešné rady, ako si vhodne a účinne predĺžiť svoj intímny styk a pritom si partnerka nemusí nič všimnúť.

Ak sa pravidelne zúčastňujete rozličných erotických výstav či veľtrhov, pripravili sme pre vás 3 nasledovné tipy. Každý z týchto veľtrhov má čo ponúknuť, každý je špecifický niečím iným. Dnes je erotika chápaná a prezentovaná inak a sami uvidíte, že aj na svetových výstavách a veľtrhoch. Dočítajte článok až dokonca a zistíte, ako je tomu dnes na nasledovných 3 zaujímavých výstavách v troch svetových metropolách. Ktorej udalosti dáte prednosť?

Reštaurácia pre naháčov

Napísal(a)
Zverejnené v Zo sveta erotiky
piatok, 16 marec 2018

Po Londýne aj v Paríži otvorili reštauráciu, kde môžete, resp. musíte stolovať nahý. Volá sa O´Naturel, je v Rue Gravelle a jediný povolený kus oblečenia sú ponožky u pánov a topánky u dám – alebo papuče, ktoré poskytne podnik. Všetko ostatné – oblečenie, peňaženka, doklady a mobil si musí hosť odložiť v skrinke.

Viac sexu? Že vraj stačí pomáhať iným

Napísal(a)
Zverejnené v Zo sveta erotiky
piatok, 16 marec 2018

Podľa kanadskej štúdievyplýva, že ľudia, ktorí pomáhajú iným, majú častejší a rôznorodejší sex. Prieskum prebiehal na univerzitách sídliacich v mestách Guelph a Nipissing. Výskumníci formou dotazníka skúmali sexuálnu históriu respondentov a zároveň zisťovali ochotu pomáhať iným.

Ak prestanete mať sex...

Napísal(a)
Zverejnené v Zo sveta erotiky
piatok, 16 marec 2018

Napriek tomu, že populárna slovenská kapela vo svojom hite vysvetľuje, čo všetko môže nastať v prípade zanedbaného sexu, sexuálna abstinencia nemusí byť až taká zlá a má aj svoje výhody. Teda minimálne jednu. Odborníčky vám vysvetlia, čo sa deje s vaším telom, ak ste sa rozhodli dodržiavať (ne)dobrovoľný celibát. 

Soška Venuše ako porno?

Napísal(a)
Zverejnené v Zo sveta erotiky
piatok, 16 marec 2018

Prípadov cenzúry umeleckých diel na najväčšej sociálnej sieti pribúda. Naposledy sa to stalo 30 000 rokov starej soške Venuši z Willendorfu, ktorú vystavuje Prírodovedné múzeum vo Viedni. 

Detské sex roboty ako terapia liečby pedofilov?

Napísal(a)
Zverejnené v Zo sveta erotiky
piatok, 16 marec 2018

Filozof a člen Konferencie lásky a sexuálnych robotov v Londýne hovorí, že pedofilom by sa malo umožniť používanie “detských sex robotov” (CSB) ako forma liečby. Sex roboty – CSB sú kĺbové, autonómne, animované systémy s umelou inteligenciou určené na sexuálne radovánky a tiež na pomoc sexuálne narušeným jedincom,” povedal robotický filozof Marc Behrendt z univerzity ULB v Belgicku.

Športom k sexu

Napísal(a)
Zverejnené v Erotické poviedky
streda, 07 marec 2018

Bolo krásne májové ráno, obloha jasná a slnko príjemne hrejivé. Bežal som po chodníku v krátkych nohaviciach a voľnom tielku. O svoje telo som sa pravidelne staral a beh som si doprial každý deň. Keďže bol víkend a slnko zvykne byť poobede veľmi silné, rozhodol som sa pre ranný beh. Len pár okruhov po okolí, nechcelo sa mi hľadať les za mestom.

Strana 1 z 48

Preložiť stránku

Slovak English French German Hungarian Italian Japanese Polish Russian Spanish

Zaregistrujte sa na stránke svet-erotiky.com

Registrácia zdarma

Prihlásenie